Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Mikołajkowa Metamorfoza

Niedziela. Godzina 5:30 rano. Dzwoni budzik. Normalny człowiek przekląłby pod nosem, wyłączył budzik i obrócił się na drugi bok. Ale nie ja 🙂 Ochoczo podnoszę się z łóżka, bo dziś Wielki Dzień! Wstaję i idę się szykować. Wczoraj wieczorem było wielkie prasowanie, pakowanie, sprawdzanie, czy mam wszystko. Czuję się jak przed wyjazdem na Fashion Week. Oby tylko niczego nie zapomnieć. Oby wszystko się udało. No i jeszcze siebie muszę jakoś ogarnąć! Oczywiście o sobie wczoraj nie myślałam i teraz szukam w popłochu stroju. Na szczęście mam w szafie tylko to, w czym wiem, że wyglądam i czuję się rewelacyjnie. 5 min i kryzys zażegnany. Czas pakować auto i w drogę 🙂

Jak to się wszystko zaczęło?

Pewnego pięknego dnia wpadłam na pomysł, żeby ogłosić kolejny konkurs, gdzie nagrodą będzie metamorfoza. Pomyślałam, że może to być wspaniały prezent na Święta. Ale tuż przed Świętami ludzie są zabiegani, więc może zrobić konkurs z finałem w Mikołajki? No i lawina ruszyła. Poprosiłam o pomoc moich przyjaciół:

Zaczęła się zabawa 🙂

Zadanie konkursowe. Ale jakie? Jak zachęcić do udziału? Jakie powinno być to zadanie, aby zaangażowało panie? Stanęło na: „Wyglądam grubo w……” dokończ zdanie. No i ruszyło. Panie od razu podłapały temat. Komentarze były różne – jedne mniej kreatywne, drugie bardziej. Ale 3 spodobały się nam szczególnie. I tak w wyniku długiej analizy, wygrał komentarz Karoliny:

Przygotowania

Mamy zwycięzcę to czas na plan działania. Najpierw prośba o zdjęcia, abyśmy mogli zaplanować działania. Zobaczyłyśmy na zdjęciach pogodną dziewczynę, która gdzieś się zagubiła, jeśli chodzi o styl. Macierzyństwo przewartościowało jej życie i nadszedł czas, by teraz ktoś zadbał o nią. Ustaliłyśmy, że zrobimy wszystko, by w dzień metamorfozy poczuła się jak Gwiazda. Plan godzinowy zrobiony, specjalistki mają plan działania, ja mam ubrania do metamorfozy, więc czekamy na ten Wielki Dzień.

Dzień metamorfozy

O godzinie 7:45 odbieram Karolinę i ruszamy do studio fotograficznego na „zdjęcia przed”. Pada śnieg, na drodze jest ślisko, a Karolina wydaje się być taka spokojna i opanowana. Kilka ujęć i już zmierzamy do fryzjerki Agaty.

Dopiero teraz do Karoliny dociera, że za chwilę zmieni się diametralnie. Kilkukrotnie pytałam ją, czy jest pewna i czy możemy iść na całość. Chciałam, aby była w pełni świadoma swoich decyzji. Po pierwszym ruchu nożyczek Karolina na chwilę zamarła. A ja i Agata wraz z nią. Ale po krótkiej chwili mówi „Raz się żyje” i kontynuujemy. Akcja WŁOSY trwa prawie 5 godzin. Jednak efekt zdecydowanie jest tego wart. Kilkanaście minut zachwycamy się kolorem, jaki Agata wyczarowała na włosach Karoliny.

Teraz szybciutko zbieramy się do mojego biura, bo za chwilę będą czekać na nas Kamil i Marlena. Analiza kolorystyczna pokazała nam, że uroda Karoliny lubi kolory chłodniejsze, ale nie neonowe. Takie, które nie są ani za ciemne, ani zbyt jasne. I taki też makijaż wykonuje Marlena.

Ostatnie szlify metamorfozy

Jeszcze tylko dobór strojów i Karolina jest gotowa na sesję zdjęciową. Największym wyzwaniem dla Karoliny jest jej biust. Dobierając stroje cały czas myślę, jak go podkreślić, by wydawał się apetyczny, ale nie wulgarny. Łatwo przy takiej figurze przesadzić z odkrywaniem. Całkowite jego zakrycie spowoduje, że sylwetka wyda się dużo bardziej przysadzista. Dlatego zwracam uwagę na śliczną twarz, wykorzystując dodatki.

Wisienka na torcie – sesja zdjęciowa

Zwieńczeniem tego dnia jest sesja zdjęciowa, którą wykonuje Natalia. Karolina świetnie czuje się przed obiektywem. Stroje, które dobrałam podkreślają jej urodę i figurę. Uwierzycie, że Karolina ma 165 cm wzrostu?

Efekt przed i po 🙂

Finał !!!

Jak podobają się efekty? Jeśli sama chcesz przeżyć taką przygodę i poddać się metamorfozie, zapraszam do kontaktu 🙂 Razem z grupą specjalistów spełnimy Twoje marzenia i sprawimy, że ten dzień będzie dla Ciebie niezapomniany.

Zajrzyj w zakładkę: Oferta na mojej stronie http://www.stylistiqarte.com i przekonaj się, co jeszcze mogę dla Ciebie zrobić. Zrób swój #krokdostylu

Twoja StylistiQ Arte

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: