Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Stylowa „Pierwsza pomoc”

Opowiedz mi o swoich marzeniach, osobach, które chciałabyś naśladować, które są dla Ciebie wzorem w kwestii wizerunku. Powiedz co lubisz, jakie cechy charakteru i wyglądu lubisz w sobie, a jakie nie koniecznie. Co chcesz komunikować światu swoim wyglądem? Ustalimy plan Twojej metamorfozy i do dzieła! Najważniejsze jest tutaj Twoje zaangażowanie i zaufanie do moich działań.

Krok po kroku

Analiza kształtów

Poznaj swój typ sylwetki i fasony, które podkreślą Twoje atuty i zamaskują ewentualne mankamenty.

Sylwetka idealna to Twoja sylwetka! Wyjątkowa i niepowtarzalna. Podkreśl jej piękno dzięki odpowiednim fasonom i dodatkom.

Analiza kształtu twarzy pomoże nam znaleźć idealne fryzury, biżuterię i nakrycia głowy, aby cały Twój wizerunek był spójny, a nie tylko od szyi w dół 🙂

Detox szafy

Codziennie to samo? Szafa pęka w szwach, a Ty nadal nie masz w co się ubrać? Pozwól, że spojrzę chłodnym okiem na jej zawartość i oczyścimy ją ze zbędnych rzeczy i takich, które Ci nie służą. Sprawię, że Twoja szafa znów stanie się Twoją przyjaciółką.

Będzie dużo mierzenia, będą łzy i chwile grozy, ale gwarantuję Ci, że będzie warto. Po takim Detoxie w szafie zostanie tylko to, w czym naprawdę wyglądasz olśniewająco i co Ci służy. Koniec z przeładowaną szafą, która wywołuje u Ciebie przerażenie. Koniec z pieniędzmi wyrzuconymi w błoto, bo i tak nie nosisz tych rzeczy.

Podlicz proszę, ile pieniędzy wydałaś na ubrania, których nie nosisz. Na ubrania, które mają jeszcze metki, albo takie, które założyłaś tylko raz. Ile wyszło? 500 zł? 1000 zł? 5000 zł? A ilu takich rzeczy już się pozbyłaś?

Po takim detoxie skomponuję zestawy z tego, co zostało i przygotuję listę rzeczy, których brakuje. Wszystko po to, by pokazać Ci maksymalny potencjał Twojej garderoby.

Szafa minimalistyczna czy artystyczna, każda potrzebuje czasem detoxu i odświeżenia. Robiąc Detox szafy biorę pod uwagę Twoje potrzeby, charakter, zainteresowania i styl życia, więc szafa będzie częścią Ciebie, a nie kolejną kopią czyjejś wizji. Od teraz już zawsze będziesz miała, w co się ubrać i będziesz wyglądać olśniewająco.

Analiza kolorystyczna

Chcesz wnieść do swojej szafy trochę koloru, ale jakoś nie wychodzi? Myślisz, że tylko w czerni i szarościach dobrze wyglądasz, bo ciemne wyszczupla? Koniec z tymi błędnymi przekonaniami!

Za pomocą tablic kolorystycznych określimy Twój typ kolorystyczny. Przy pomocy ponad 800 próbników dobierzemy indywidualną paletę barw. Wybierzemy około 30 najlepszych dla Ciebie odcieni, w których Twoja skóra wygląda młodo, promiennie i zdrowo, a przy tym są zgodne z Twoim charakterem i stylem życia.

Nauczę Cię też, jak łączyć kolory, aby Twoja sylwetka wyglądała zgrabnie i modnie oraz jak łączyć barwy w strojach do pracy, aby podkreślić Twój charakter i profesjonalizm.

Zakupy

Nie lubisz zakupów? Znalezienie idealnych spodni i pasującej do nich bluzki czy swetra to czarna magia? Wchodzisz do sklepów i wszędzie widzisz to samo, czyli nic dla siebie? Mam na to sposób. Zapraszam na zakupy ze specjalistą, a nauczysz się, jak robić zakupy jak Mistrz.

Ustalamy, czego potrzebujesz i działamy. Umawiamy się na zakupy – czy to online czy stacjonarne. Na usługę stacjonarną przygotuj sobie wygodny strój i buty. Wcześniej udam się do sklepów i przygotuję dla Ciebie przykładowe stylizacje. To spora oszczędność czasu , bo już wiem czy w danym sklepie znajdziemy coś dla Ciebie czy nie i nie błądzimy między wieszakami 

Nauczę Cię, jak szukać perełek w sklepach, jak nie dać się oszukać np. na jakości materiałów. Pokażę Ci też, jak szukać okazji i nie dać się nabrać na pozorne promocje.

2 tygodnie konsultacji

Po przeprowadzonej metamorfozie będziesz pod moją opieką jeszcze przez 2 tygodnie. To będzie czas wdrożeń nowych nawyków i systemu organizacji szafy. Będę codziennie do Twojej dyspozycji przez 15 min. Możemy umówić się na rozmowę telefoniczną lub wideokonferencję.

WAŻNE: Wszystkie wyżej wymienione usługi wykonujemy wspólnie w ciągu 1 max 2 dni – czy to w formie online czy bezpośrednio na spotkaniu „na żywo”. Duża część pracy jest wykonywana bez Twojej bezpośredniej obecności, jak chociażby tworzenie zestawów czy materiałów PDF dla Ciebie.

Opinie

To był wspaniały dzień, pełen inspiracji i nowych pomysłów na stylizacje 🙂

Pani Sylwia jest nie do zdarcia 🙂 Moja szafa od dawna potrzebowała oczyszczenia 🙂, a Sylwia poradziła sobie z tym rewelacyjnie😍😍😍

Jest pełna pomysłów, jej stylizacje dla mnie bardzo przypadły mi do gustu🤗🤗🤗

Każda z nas, Kochane powinna przynajmniej kilka razy w życiu spotkać się z profesjonalną stylistką👍👍👍, posłuchać jej rad i zastosować je w swoim życiu i w swojej garderobie 🙂Dziękuję Sylwia😘😘

Mariola Orłowska

Sylwia jest niesamowicie profesjonalna !! Nie tylko zrobiła rewolucję w mojej szafie, nie tylko zabrała mnie na zakupy, ale przede wszystkim nauczyła mnie w czym mi najlepiej i jak dobierać stylizacje zachowując mój styl i moją osobowość !! BARDZO POLECAM !!

Partycja Kaniewska

Stwórz ze mną swój wymarzony wizerunek.

W celu rezerwacji terminu proszę o wpłatę zadatku na konto bankowe w wysokości 20% wartości usługi, najpóźniej na tydzień przed planowanym spotkaniem.

Możesz też opłacić całość usługi za pomocą płatności PayPal lub bezpośredniej wpłaty na konto.

Dane do przelewu:

Sylwia Olejnik

tytułem: stylowa pierwsza pomoc, Twoje imię i nazwisko

nr konta ING: 43 1050 1201 1000 0092 6767 5214

Proszę o przesłanie potwierdzenia wpłaty na maila: stylistiq.arte@gmail.com

%d blogerów lubi to: