Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Stylowa Królowa Balu

Opowiedz mi, gdzie się wybierasz. Czy to spotkanie biznesowe, czy prywatne? Powiedz co lubisz, jakie cechy charakteru i wyglądu lubisz w sobie, a jakie nie koniecznie. Co chcesz komunikować światu swoim wyglądem?

Im więcej mi opowiesz, tym lepiej przygotuję dla Ciebie propozycje stylizacji.

Krok po kroku

Analiza kształtów

Poznaj swój typ sylwetki i fasony, które podkreślą Twoje atuty i zamaskują ewentualne mankamenty. Sylwetka idealna to Twoja sylwetka! Wyjątkowa i niepowtarzalna. Podkreśl jej piękno dzięki odpowiednim fasonom i dodatkom.

Analiza kształtu twarzy pomoże nam znaleźć idealne fryzury, biżuterię i nakrycia głowy, aby cały Twój wizerunek był spójny, a nie tylko od szyi w dół 🙂

Zakupy

Ustalamy, czego potrzebujesz i działamy. Umawiamy się na zakupy – czy to online czy stacjonarne. Na usługę stacjonarną przygotuj sobie wygodny strój i buty. Wcześniej udam się do sklepów i przygotuję dla Ciebie przykładowe stylizacje. To spora oszczędność czasu , bo już wiem czy w danym sklepie znajdziemy coś dla Ciebie czy nie i nie błądzimy między wieszakami.

WAŻNE: Wszystkie wyżej wymienione usługi wykonujemy wspólnie w ciągu 1 dnia- czy to w formie online czy bezpośrednio na spotkaniu „na żywo”.

Wybierając spotkanie „na żywo” powyżej 50 km od Kalisza, do ceny usługi doliczam koszt dojazdu.

Opinie

Profesjonalna usługa stylizacji dobrana indywidualnie do wizerunku. Sylwia potrafi dopasować kreacje kolorystycznie i fason do danej figury. Zakupy z nią to czysta przyjemność.☺ Miła i sympatyczna osoba. Polecam!☺

Monika Neweś

Sylwia Olejnik nie traci czasu klienta. Gdy poprosiłam ją, by poszła ze mną zakupić sukienkę na wesele, to zajęło nam to 35 minut. Nie dlatego, że nie było wyboru, ale dlatego, że ma oko. Potrafi w kilka sekund stwierdzić jaki fason pasuję do Ciebie. Z całego serca ją polecam. Dodatkowo jest osobą otwartą i rozmowną. Możesz się nauczyć wiele na temat swojej urody, a jak wiadomo każda kobieta lubi wiedzieć w czym wygląda znakomicie. Sylwia zadba o to na 100 procent.

Paulina Ciołek

Stwórz ze mną swój wymarzony wizerunek.

W celu rezerwacji terminu proszę o wpłatę zadatku na konto bankowe w wysokości 20% wartości usługi, najpóźniej na tydzień przed planowanym spotkaniem.

Możesz też opłacić całość usługi za pomocą płatności PayPal lub bezpośredniej wpłaty na konto.

Dane do przelewu:

Sylwia Olejnik

tytułem: stylowa królowa balu, Twoje imię i nazwisko

nr konta ING: 43 1050 1201 1000 0092 6767 5214

Proszę o przesłanie potwierdzenia wpłaty na maila: stylistiq.arte@gmail.com

%d blogerów lubi to: