Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Warsztaty Color Art Classes TM

Są kobiety, które ubierają się INSPIRUJĄCO! Ich stylizacje są unikalne, oryginalne, przyciągające uwagę nasyconymi, odważnymi kolorami! Tak ubrana kobieta może nie jest klasyczną pięknością, ale wygląda niesamowicie atrakcyjnie. Emanuje charyzmą, bo wie jak się ubierać, by wyglądać naprawę efektownie!

Ja nie tylko znam takie kobiety, ale wiem, jak one to robią i chętnie Cię tego nauczę 🙂

Czy Ty też chcesz mieć szafę uporządkowaną kolorystycznie? Harmonijną i zorganizowaną, współgrającą z Twoją urodą? Garderobę, w której wszystko jest na swoim miejscu, a skoordynowane kolory w przyciągających oko odcieniach wyglądają spójnie?

Brzmi interesująco? To mam dla Ciebie propozycję!!

Spotkajmy się w inspirującym kobiecym gronie na angażujących warsztatach. Poświęć mi jedno popołudnie, a otworzę Ci oczy na kolory, trzymasz wiedzę, której nie znajdziesz w Internecie! Uwierz mi, że nawet jeśli świetnie rozróżniasz odcienie, to na naszym spotkaniu zobaczysz, na czy polega ich magia i potencjał.

Podczas warsztatów pod moim kierunkiem:

 • określisz swój podstawowy profil kolorystyczny
 • zwizualizujesz swój poziom kontrastu
 • stworzysz mini paletę barw
 • opracujesz gotowe kompozycje, które będziesz mogła wykorzystać w stylizacjach.

Będzie to inspirujący warsztat z kolorami w roli głównej! Przekonasz się, jak kolory pracują na nasz wygląd!

Warszaty

Color Art Classes TM

to mój NOWY PROJEKT.

Traktuję je jako coś w rodzaju mojej wizytówki.

Chcę, aby to szkolenie było dla Ciebie próbką mojej wiedzy i umiejętności jako kolorysty.

Chcę dać Ci możliwość pierwszego zetknięcia się ze światem barw i odkrycia potencjału kolorów za niewielką cenę.

Mam nadzieję, że to zachęci Cię do skorzystania z pełnej, profesjonalnej usługi analizy kolorystycznej.

Czego będziemy się uczyć?

 • co to znaczy, że kolor do Ciebie pasuje lub nie pasuje
 • Hot Zone – najbardziej wrażliwe strefy, gdzie kolory muszą współgrać
 • twarz jako ściągawka schematu kolorów
 • dowiesz się, jak dobrać odpowiedni poziom kontrastu, który współgra z Twoją urodą
 • optymalna baza ubraniowa – podpowiem Ci jak znaleźć najlepsze odcienie spodni, spódnic czy płaszczy
 • jak określić swój odcień bieli? Złamiemy stereotypowe podziały!
 • jak dobrać kolory neutralne, by pasowały do reszty stylizacji.

Na koniec stworzysz gotowe schematy kolorystyczne, które będziesz mogła wykorzystać w swoich stylizacjach: jasna i ciemna baza ubraniowa + kolory neutralne i akcenty.

Przygotowałam dla Ciebie coś więcej niż tylko merytoryczny wykład. Zaproszę Cię do angażujących ćwiczeń, które pomogą Ci spojrzeć na kolorystykę twarzy w bardziej analityczny sposób.

Wejdź ze mną do świata kolorów! Zrób swój pierwszy KROK DO STYLU!

Testy kolorystyczne

Podczas spotkania przeprowadzimy testy kolorystyczne, dzięki którym łatwiej będzie określić Twój typ kolorystyczny.

Mini paleta

Skomponujemy wspólnie Twoją indywidualną mini paletkę, która będzie przydatną wskazówką podczas kolejnych zakupów.

Przydatne wskazówki

Odpowiem na Twoje pytania, opowiem o najczęściej popełnianych błędach w doborze kolorów.

 • Zawsze chciałaś skorzystać z porady profesjonalnego kolorysty lub stylisty, ale nie wiedziałaś, czy ta usługa jest dla Ciebie?
 • Wydawało Ci się, że to oferta wyłącznie dla celebrytów, a w Twoim przypadku będzie to po prostu kosztowna fanaberia i nie warto inwestować w siebie tyle pieniędzy?
 • Nie wiesz, czy profesjonalna analiza kolorystyczna faktycznie oferuje realne korzyści, czy pomoże w organizacji funkcjonalnej garderoby oraz robieniu przemyślanych zakupów? Czy te wybrane indywidualnie kolory naprawdę coś zmienią w Twoim wizerunku?

Zapraszam Cię na warsztaty COLOR ART CLASSES TM

Zapytaj o najbliższe terminy warsztatów przez formularz kontaktowy lub zostawiając wiadomość na Facebooku


Strategia
 • Zamiast marketingowych obietnic otrzymasz „namacalny” dowód, czego możesz się spodziewać po usłudze analizy kolorystycznej w moim wydaniu!

Na pohybel

Złamiemy wiele stereotypów i uprzedzeń, wejdziesz w prawdziwy świat kolorów. Dowiesz się, dlaczego warto pracować nad wizerunkiem.

This is the citation.

Sukces

Otrzymasz znacznie więcej, niż się spodziewasz! Obiecuję, że dostarczona przeze mnie wartość znacznie przewyższy kwotę, którą zapłacisz. Ze szkolenia wyjdziesz z inspirującym i wartościowym prezentem w rękach – indywidualną mini paletą kolorystyczną!

O mnie

Stylistka, Kolorystka, Kreator wizerunku biznesowego i ślubnego. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w upiększaniu życia kobiet i mężczyzn 😉

Poznaj mnie

Skontaktuj się

stylistiq.arte@gmail.com
665 830 790

Formularz kontaktowy

Ważna informacja dodatkowa:

Jest to szkolenie prowadzone na licencji, chronione prawami autorskimi, dlatego poniżej zamieszczam notę copyrights od ARTIST OF COLOR ™.

„Szkolenie dla klientek indywidualnych mogą prowadzić wyłącznie licencjonowane kolorystki ARTIST OF COLOR ™, które zaliczyły egzamin zawodowy. Osoby uprawnione do prowadzenia tego szkolenia przechodzą wielomiesięczne intensywne kursy realizujące program szkół artystycznych w zakresie kolorystyki, obejmujący wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z teorią barwy, w tym tworzenie i rozpoznawanie kolorów, łączenie odcieni i budowanie nowoczesnych kompozycji. Kolorystki, które otrzymały licencję, postrzegają kolory w sposób profesjonalny i analityczny, wiedzą z czego składa się dany odcień oraz jak powstaje. Potrafią w ten sam sposób patrzeć na kobiece twarze, rozróżniają typy kolorystyczne i zwracają uwagę na każdy detal wyglądu, profesjonalnie doradzają w kwestii doboru koloru włosów i odcieni makijażu. Polegają wyłącznie na artystycznym doborze barw, które harmonijnie współgrają z naturalną kolorystyką klientki. Nie korzystają z rozwiązań opartych na schematach, są przeszkolone w tworzeniu indywidualnych palet kolorystycznych”.

%d blogerów lubi to: