Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Portfolio

Tutaj znajdziesz projekty, które tworzyłam lub w których brałam udział.

Na bieżąco dodaję tu nowe zdjęcia, abyś mógł/mogła zobaczyć jak pracuję i co mnie angażuje.

Mikołajkowa Metamorfoza

Metamorfoza, która obejmowała wizytę u fryzjera, makijaż, moje usługi analizy kolorystycznej, analizy kształtu ciała i twarzy oraz sesję zdjęciową. Dzięki pracy wspaniałych profesjonalistów, Karolina spędziła niezapomniany dzień. Oto mała część efektów. Po więcej zapraszam na mojego bloga.


Warsztaty COLOR ART CLASSES TM

Warsztaty dla kobiet, na których panie poznają poziom kontrastu swojej urody oraz sposoby, jak najlepiej podkreślić swoje atuty. Przygotowują też swoje indywidualne mini paletki, aby ułatwić sobie kolejne zakupy 🙂


Spotkanie Pałacowe – Złoto

Wspaniałe spotkanie dla Kobiet, które zorganizowałam we współpracy z Natalią Różańską – wspaniałą fotograf i niesamowitą Kobietą Sukcesu. Podczas spotkania Pnie miały okazję obejrzeć moją pracę stylistyczną a modelkach, a także nauczyć się jak stosować złoto w kosmetyce, makijażu, zdjęciach i ubiorze.


Kalendarz charytatywny #12wcieleńpiękna

Kiedy Natalia z Art-Focus zaprosiła mnie do tego projektu skakałam z radości 🙂 Tworzyłam kreacje do wszystkich kart kalendarza. Pozowałam do Września 😉


Bootcamp Wedding 2020/21 vol 1.

Spotkanie dla Przyszłych Panien Młodych, które zorganizowaliśmy z Natalią Różańską z Art-Focus i Agnieszką Marciniak z Kazumi Mobilne Masaże było bardzo owocne. Panie, które wzięły udział w spotkaniu dowiedziały się m. in. jak ustrzec się wpadek na swoim ślubie, na co zwrócić uwagę podczas planowania uroczystości, co powinny zawierać umowy np. z salą czy zespołem, jak dobrać idealną suknię i dlaczego określenie stylu i koloru przewodniego uroczystości jest tak ważne.


Warsztaty biznesowe – fotografia w biznesie

Pierwsze warsztaty zorganizowane we współpracy z Art-Focus. W pięknych wnętrzach Pałacu Tłokinia pod Kaliszem uczestnicy poznali tajniki fotografii biznesowej do użytku w social mediach. Mówiliśmy m. in. o roli perspektywy, kompozycji, kolorów i ustawieniach aparatu w telefonie. Specjalista od marketingu Jacek Magnuszewski opowiedział o sile grafiki i jak ważne są teraz logo i strona www firmy.

%d blogerów lubi to: