Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Opieka stylistki w dniu ślubu

To nowa usługa na rynku. Skierowana do Par Młodych, które chcą mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, a przy tym nie chcą angażować zbytnio osób z rodziny czy przyjaciół.

To jest Wasz dzień i powinien wyglądać tak, jak Wam się wymarzył. Wiec po co dodatkowy stres, że świadkowa musi uspokoić dzieci, zamiast pomóc Pannie Młodej poprawić makijaż czy suknię? Jeśli wybraliście dwóch świadków płci męskiej lub świadkowa ma problemy z poruszaniem czy 101 innych powodów – będę Waszą Dobrą Wróżką.

Warto mieć obok kogoś, kto będzie czuwał nad Waszym wyglądem, wyglądem Waszych najbliższych, ewentualnymi „fuck upami” w postaci poplamionych czy podartych strojów itp. Na ślubie czy weselu może zdarzyć się wszystko. Nawet nie jesteście w stanie wyobrazić sobie, ile różnych historii widziałam i słyszałam.

To wszystko widać potem na zdjęciach i filmach. Czy na pewno chcecie, żeby goście pamiętali z Waszego wesela dziury w Waszych ubraniach czy przekręcone halki? Chcecie po ślubie wypominać świadkom czy rodzeństwu, że czegoś nie dopilnowali i na zdjęciach wyglądacie jak zombie?

Fotografowie też będą wdzięczni za pomoc np. w ustawianiu Was lub Waszych gości podczas robienia zdjęć. To szczególnie pomocne podczas szybkich sesji w dniu wesela. Fotograf może skupić się na robieniu zdjęć, a nie poprawianiu sukni czy welonu 😉

Może to błahostki, ale skoro wydajecie kilkadziesiąt tysięcy złotych na ten wspaniały dzień, to chyba warto go wspominać z uśmiechem , a nie z żalem czy złością? Bo tu makijaż nie wygląda świeżo, tu jest grymas na twarzy, a na kolejnym zdjęciu tren sukni wygląda niczym kupa nieszczęścia. Dajcie sobie pomóc i pozwólcie, że o Was zadbam w dniu Waszego Ślubu.

Czas spotkania: od przygotowań do tortu (ewentualnie oczepin – za dodatkową opłatą).

W celu rezerwacji terminu kontaktujesz się ze mną mailowo. Na pierwsze spotkanie umawiamy się u mnie w biurze, bądź u Ciebie jeśli wolisz.

O mnie

Dzień dobry 🙂

Kim jestem?

Niektórzy twierdzą, że Dobrą Wróżką, która spełnia marzenia niczym w bajce o Kopciuszku. Tylko zamiast czarodziejskiej różdżki mam wiedzę i kilka narzędzi, dzięki którym wyczarowuję pewność siebie i nowy wizerunek.

Jeszcze inni widzą we mnie Modowego Policjanta i za każdym razem, gdy mnie widzą panikują, czy aby na pewno dobrze wyglądają. Widzę w ich oczach ten kocioł myśli: czy to do siebie pasuje/ dlaczego nie wyprasowałam tej bluzki/ mogłam się umalować rano itp.

Moi podopieczni, często mówią, że jestem kopalnią pomysłów, bo nie wpadli by na takie czy inne połączenia. I nagle okazuje się, że w tej znienawidzonej szafie jest jednak sporo fajnych rzeczy i jednak masz, w co się ubrać 😉

Jedno jest pewne – jestem tu dla Ciebie.

Istnieje też możliwość płatności przelewem.

Dane do przelewu:

Sylwia Olejnik

tytułem: Opieka stylistki w dniu ślubu (Wasze nazwiska).

nr konta ING: 43 1050 1201 1000 0092 6767 5214

Proszę o przesłanie potwierdzenia wpłaty na maila: stylistiq.arte@gmail.com

%d blogerów lubi to: